...:::Hoşgeldiniz:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::Türkiye'nin soundtrack sistemli tek rpg sitesi:::...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
SHINIGAMI KARAKTER ALIMLARI 1 KARAKTER SONRA KAPANACAKTIR **--**--**--** Soundtrack Sistemi tamamlanmıştır. Sistem hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Sınıf ve Ders Sistemi

YazarMesaj
Leysts
Karanlık Ordu Lideri || Admin
Karanlık Ordu Lideri || Admin
Leysts

Kişi sayfası
Can:
Sınıf ve Ders Sistemi Left_bar_bleue155/160Sınıf ve Ders Sistemi Empty_bar_bleue  (155/160)
Reiatsu:
Sınıf ve Ders Sistemi Left_bar_bleue175/175Sınıf ve Ders Sistemi Empty_bar_bleue  (175/175)
Tecrübe:
Sınıf ve Ders Sistemi Left_bar_bleue750/2500Sınıf ve Ders Sistemi Empty_bar_bleue  (750/2500)

Sınıf ve Ders Sistemi Empty
MesajKonu: Sınıf ve Ders Sistemi   Sınıf ve Ders Sistemi Icon_minitimePtsi Kas. 02, 2009 2:34 pm

a-)Shinigami Assassin, Shinigami Judgement ve Shinigami Triumphant mesleklerini seçenler Sınıf 2'de fiziksel güce dayalı eğitim göreceklerdir.Fakat, Assassin'ler için özel eğitim dersleri açılıp, ayriyetten hız eğitimi de verilecektir.

b-)Shinigami Diviner'lar ve Shinigami Conjurer'lar Sınıf 1'de zihinsel güce dayalı eğitim göreceklerdir.

-----

a)Hafif Quincy ve Koruyucu Quincy'ler Sınıf 1de fiziksel eğitim alacaklar. Fakat Hafif Quincy'ler için özel olarak isabetli ok atışı, Koruyucu Quincy'ler içinse özel olarak katana kullanışı eğitimi verilecektir.

b)Kutsal Quincy'ler diğer 2 meslekten farklı oldukları için sınıf 2'de zekaya ve reiatsu (Ruh Gücü) kullanımına yönelik özel eğitimler alacaklardır.

-----

a)Günahkar Arrancar ve Nefret Dolu Arrancar'lar sınıf 1'de fiziksel eğitim alacaklardır. Fakat Günahkar arrancarlar için özel olarak kas gücü eğitimleri, Nefret Dolu Arrancarlara ise hız eğitimleri verilecektir.

b)Karanlık Arrancarlar sınıf 2'de zekaya ve reaitsuya dayalı eğitim alacaklar ve özel olarak, cerolarını diğer sınıflardan daha fazla geliştirmek için özel eğitim alacaklar.

Ders sistemi: Ders sistemi her ırkın kendi yöneticileri tarafından verilecek derslerden oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak, Shinigamilerde; kaptan seviyesine, Arrancarlarda; Espada seviyesine, Quincylerde ise; Yüksek Lord seviyesine yükselmiş kişiler akademide eğitmen olabilirler.

Ders Programı şöyle olacaktır.
Pazartesi/Salı - Kidou / Ruh Gücü Kullanımı / Cero
Perşembe/C.tesi - Kılıç Kullanma / İsabetli Ok atışı - Yay Kavrama/Kişisel Cero Geliştirme
Pazar - Kişisel Savunma
Pazartesi/Salı/Perşembe - Shunpo / Hirenkyaku / Sonido

Kişisel savunma dersi haftada 1 kez olacak ve dersten aldığınız puan mezuniyetinizi en çok etkileyen faktör olacaktır. 3ders kişisel savunma ve diğerlerinden 8 ders sonra akademiden mezun olursunuz. Her ders, 2. dersin başlangıcına kadar açık kalacaktır. Yani;

P.tesi günü olan shunpo'nun 1. dersine, çarşambaya kadar rp yazma hakkınız var.Eğer yazmazsanız mazeret kabul edilmeksizin konu kitlenecek ve derse girmemiş sayılacaksınız. Yazılıda da artık hocaların insafına kaldınız Very Happy.

Sene sonunda 4 dersten de sınav olacaktır. Sınavdan önce bütün ders konularının içerikleri silinecektir.

Ayrıca ders bitiminde hocalarınız tarafından verilen ödevler için 2 ders vaktiniz var. Yani 1. dersin bitiminde verilen ödevi 2. dersin bitimine kadar teslim edebilirsiniz.Ödevler özel mesaj yoluyla yollanacaktır. Tabiki RP puanlaması olacak, hem derste, hem ödevlerde.

Sınavlar çoktan seçmeli (test) olacak arada boşluk doldurma 3 yanlış 1 doğruyu götürüyor baraj 70 Razz
https://urahara-shop.yetkin-forum.com

Sınıf ve Ders Sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Can ve Yenilenme Sistemi
» Seviye Tecrübe ve Rütbe Sistemi
» Soundtrack Sistemi ( HELL YEAH!! )
» Önemli:Atak puanı,Savaş sistemi ve savunma.